Вторник, 22.05.2018, 22:52

События, новости » 2018 » Февраль » 7 » Фоторепортаж с конкурса чтецов
Фоторепортаж с конкурса чтецов

На конкурсе ребята не только декламировали поэтические произведения, рассказывающие о беде, обрушившейся на страну в годы войны, о стойкости и мужестве её защитников, о переживания и размышлениях, связанных с трагическими и героическими моментами истории Отчизны. Но и посещали вместе с учителями, родителями постоянные экспозиции национального музея, выставки "Памяти Сталинграда", "Байкал Владимира Осипова", "Тепло Байкала".

Предлагаем небольшой фоторепортаж.

Просмотров: 174 | Добавил: Admin | Рейтинг: 5.0/1
I’m an academic writer who loves to bring smiles to people's face.

Writing is what I do for a living and I am so passionate about this. I have worked with several organizations whose mission is to help people solve problems.
I love traveling and have visited several countries in the past few years.
I’m happy to have written several books that have contributed positively to the lives of many. My books are available in several parts of the world. And I’m currently working with companies that help people save energy. Being a part of this team has open more opportunities for me to excel as a writer. I have worked with different people and met many clients as a professional.
I can handle any kind of writing project and provide nothing but the best. People come to me all the time to ask if I can solve their assignment problems and I accept. I find pleasure in helping them to solve their problems as a professional.

Academic Writer – Richard Tran - http://linkter.info/ - Linkter Corps

Имя *:
Код *:
  • ГБ ПОУ ИО "Усть-Ордынский аграрный техникум"
  • ОГБОУ ДОД Центр дополнительного образования детей
  • Новонукутский музей